Karabük’te meydana gelen heyelan sonrası 4 ev boşaltıldı.
Olay Atatürk Mahallesi Sorgun Sokak’ta meydana geldi. Yumuşayan toprağın kayması sonucu istinat duvarının bir bölümü çöktü. Kopan parçalar alt tarafta, kimsenin bulunmadığı tek katlı evin çatısına zarar verdi.
![](https://hamur-sanat-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/karabukte-panikleten-olay-heyelan-nedeniyle-dort-ev-bosaltildi-1-vmT48Hwl.jpeg)
İhbar üzerine olay yerine polis ve AFAD ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemelerde 2’si 2 katlı olmak üzere 4 evin boşaltılmasına karar verildi. Polis ekipleri şerit çekerek çevrede güvenlik önlemi aldı.
![](https://hamur-sanat-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/karabukte-panikleten-olay-heyelan-nedeniyle-dort-ev-bosaltildi-2-2R5FFnmO.jpeg)
![](https://hamur-sanat-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/karabukte-panikleten-olay-heyelan-nedeniyle-dort-ev-bosaltildi-3-peSULqEj.jpeg)
![](https://hamur-sanat-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/karabukte-panikleten-olay-heyelan-nedeniyle-dort-ev-bosaltildi-4-p8B1JmKT.jpeg)
![](https://hamur-sanat-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/karabukte-panikleten-olay-heyelan-nedeniyle-dort-ev-bosaltildi-5-2a7DajvF.jpeg)